Lorem ipsum: Lorem ipsum dolor sit amet

Qualimo.pl

Automatyzujemy badanie, analizujemy dane, tworzymy informacje.

Edukacja

Reputacja, a marka 

Komunikujesz, że Twoja marka jest najlepszym wyborem dla studentów? Jakość nauczania jest dla Ciebie priorytetem? Zapewniamy Twojej szkole ciągłą kontrolę jakości świadczonych usług. Z nami wiesz, jak wyglądają relacje z klientami, a także z poszczególnymi prowadzącymi.Jakość procesu dydaktycznego

Utrzymanie wysokiej jakości procesu dydaktycznego jest kluczowe dla budowy reputacji uczelni wyższych i firm szkoleniowych. Oferta Qualimo obejmuje przygotowanie badania oraz przygotowanie automatyzacji procesu badawczego. Dzięki nam monitorujesz poziom jakości w rozbiciu na lokalizacje, produkty i wykładowców.


 


Wiedza to produkt

Satysfakcja klienta, będąca rezultatem Twojego procesu sprzedaży, determinuje przyszłe zyski. Pozwalamy Ci na doskonalenie procesu, identyfikacje słabych elementów oraz szybkie dostosowywanie się do zmieniającej rzeczywistości i społeczeństwa informacyjnego.


 


Czas rzeczywisty

 

Dostarczamy dane w czasie rzeczywistym, więc nie musisz czekać na wyniki, które po dłuższym czasie tracą na znaczeniu. Zapewniamy Ci możliwość podjęcia akcji bezpośrednio po badaniu klienta. W przypadku, gdy w grę wchodzą niekorzystne czynniki, jest to jedyna okazja na odzyskanie zaufania.

Dowiedz sie, jak monitorowac customer experience swoich klientów

Monitorujemy Twoich klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.