Lorem ipsum: Lorem ipsum dolor sit amet

Qualimo

Monitorujemy Twoich klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

O nas

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej klasy, nowoczesnych rozwiązań z zakresu badań satysfakcji W jednej organizacji łączymy kompetencje badawcze, marketingowe oraz technologiczne.


Dlaczego

Podzielamy opinię Petera Druckera, że "najważniejszym rezultatem jest zadowolony klient". Badania empiryczne dowodzą, że inwestycja w satysfakcję klienta jest kluczem do długotrwałego i stabilnego sukcesu organizacji. Nasze rozwiązania gwarantują kompleksowe spojrzenie na organizację oczami klienta.

Zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie marketingu, badań konsumenckich oraz technologii. W wyniku połączenia ich umiejętności i wiedzy, stworzony został wyjątkowy produkt, który nie ma swojego odpowiednika na polskim rynku.

Wiedza

Qualimo koncentruje się na badaniach satysfakcji, dzięki czemu ciągle inwestujemy w wiedzę i stale doskonalimy nasze rozwiązania technologiczne. Nasi partnerzy mają pewność, że korzystają z najnowszych badań i aktualnej wiedzy w tym zakresie oraz że są o krok przed konkurencją.

Technologia

Pozwalamy Ci uzupełnić Twój system CRM o jakościowe informacje na temat relacji z klientami. Wydajny i bezpieczny system Qualimo pozwoli na zebranie informacji od klientów, przeanalizowanie ich oraz dostarczenie w postaci interaktywnych raportów lub bezpośrednio do Twojego systemu informatycznego.

 

Team

Grzegorz Porzucek
Managing director

Bartosz Jankiewicz
CTO

Rada nadzorcza

Michał Lehmann

Arkadiusz Piechocki

Marcin Kobus

 

Dowiedz sie, jak monitorowac customer experience swoich klientów

Monitorujemy Twoich klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.