Lorem ipsum: Lorem ipsum dolor sit amet

Qualimo.pl

Automatyzujemy badanie, analizujemy dane, tworzymy informacje.

Pracuj u nas

Dołącz do nas


Opieramy się na płaskiej strukturze zarządzania, otwartości i współpracy. Jesteśmy grupą` pracowitych i inteligentnych ludzi, z jasno sprecyzowanymi celami. Codziennie uczymy się nowych rzeczy i koncentrujemy na tym, aby odpowiednio szybko wprowadzać je w życie. Chcemy ułatwić funkcjonowanie naszym klientom. Wiemy, czym jest satysfakcja i jest ona dla nas celem zarówno jeśli chodzi o wnętrze organizacji, jak i kontakty zewnętrzne.


Kogo szukamy

Szukamy pasjonatów. Ludzi, którzy tak samo jak my chcą dostarczać najlepsze rozwiązania, kompetentną obsługę oraz współtworzyć przyjazne środowisko pracy.
 
Szukamy ludzi, którzy nie boją się wyzwań i odpowiedzialności. Opieramy się na zasadzie, że każdy z nas jest odpowiedzialny za osiągnięcia zespołu.
 
Szukamy najlepszych. Jeśli jesteś osobą, która wyznacza sobie wysokie cele oraz daje z siebie wszystko, bez względu na to co robi - zapraszamy do nas!

Aktualnie dostępne oferty

Java developer


Stażysta ds. PR
Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny, w którym wyjaśnisz dlaczego powinniśmy Ciebie zatrudnić, na adres praca@qualimo.pl

Dlaczego my?

  1. konkurencyjne wynagrodzenie
  2. elastyczne godziny
  3. miła atmosfera
  4. młody zespół

 

Dowiedz sie, jak monitorowac customer experience swoich klientów

Monitorujemy Twoich klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.